:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  14°C bezchmurnie

Ubezpiecz się lepiej niż Lewandowski! - ubezpieczenie NNW

Zdrowotne, Ubezpiecz lepiej Lewandowski! ubezpieczenie - zdjęcie, fotografia

Kilka dni temu w internecie pojawiły się doniesienia, wedle których nasz piłkarz wszechczasów – Robert Lewandowski ubezpieczył się na kwotę przeszło 300 milionów złotych na wypadek doznania kontuzji, która to wyłączyłaby go na zawsze z kariery zawodowego piłkarza*. Oczywiście zawarcie tej polisy podyktowane jest restrykcyjnym prawem niemieckiej Bundesligi, która to zastrzega klubom obowiązek wstrzymywania wynagrodzeń graczom, pozostającym w stanie niesprawności fizycznej powyżej 1.5 miesiąca.

Zapewne większość naszych czytelników uznało tytuł niniejszego artykułu za swoisty „clickbait”. Jednakże to prawda! Pomimo astronomicznej sumy ubezpieczenia opisywanego powyżej, Lewandowski (wedle danych z 2015 roku) posiada polisę NNW, o niskich sumach ubezpieczenia tj.:

 

“ - trwały uszczerbek na zdrowiu wskutek nieszczęśliwego wypadku - w tym urazy przeciążeniowe - skręcenia, złamania, zwichnięcia itd. - 40 000 zł

- koszty leczenia na terenie RP - 20 000 zł

- koszty nabycia środków pomocniczych, protez i innych przedmiotów ortopedycznych - 4000 zł

- koszty rehabilitacji - 4000 zł

- odbudowa stomatologiczna zębów w wyniku NW - 4000 zł”**.

 

Taka sytuacja może być podyktowana, bardzo wysokim ryzykiem doznania urazu przez piłkarza.

Jeśli podobnie jak Robert, cenią sobie państwo swoje zdrowie i życie, a tym samym zechcą państwo ubezpieczyć się od następstw nieszczęśliwych wypadków (oczywiście na dużo korzystniejsze sumy, niż wyżej wymienione) zapraszamy do naszej multi agencji ubezpieczeniowej: AMA Consulting, by tam w przyjaznej atmosferze, korzystając z fachowej pomocy doświadczonych specjalistów skomponować odpowiednią polisę NNW.

 

AMA Consulting sp. z o.o.

ul. Cypryjska 2G, 02-761 Warszawa

Tel.: 22 742 10 75, tel./fax: 22 742 10 70

www.amaconsulting.pl

 

Teksty źródłowe:

*http://www.sport.pl/pilka/7,64946,22109138,rekordowe-ubezpieczenie-roberta-lewandowskiego-w-przypadku.html

**http://sport.se.pl/amp/pilka-nozna/reprezentacja/robert-lewandowski-ma-ubezpieczone-nogi-polisa-na-50-milionow-zlotych-tylko-w-super-expressie_698377.html

Ubezpiecz się lepiej niż Lewandowski! - ubezpieczenie NNW komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Zdrowotne, - więcej informacji