:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C rozproszone chmury

Ubezpieczenie pracy za granicą – już teraz w zasięgu twojej ręki

Ubezpieczenie pracy za granicą – już teraz w zasięgu twojej ręki

Nie bądź bierny, wobec zagrożeń czyhających w trakcie pracy za granicami państwa Polskiego! Zatroszcz się o siebie i swoich bliskich!

Od wielu lat Polacy stanowią liczną grupę emigrantów zarobkowych w krajach Unii Europejskiej. Coraz częściej zagraniczni pracodawcy poszukują wysoko wykwalifikowanych pracowników z Polski. Wynika to między innymi ze stosunkowo wysokiego poziomu naszych najlepszych uczelni na kierunkach inżynierskich, ekonomicznych oraz lingwistycznych. Będąc odpowiedzialnymi ludźmi, wyjeżdżając za granicę w celach zarobkowych, musimy pamiętać o ubezpieczeniu.

Bardzo często wewnętrzne przepisy lokalnych ubezpieczycieli, uniemożliwiają nam podjęcie pełnej polisy od pierwszego dnia pobytu poza Rzeczpospolitą. W tym momencie z pomocną ręką przychodzimy my – AMA Consulting. Z wielką przyjemnością pomożemy państwu skomponować polisę ubezpieczeniową pracy za granicą, stanowiącą istotny element przygotowań do wyjazdu. 

Ubezpieczenie pracy za granicą stanowi w rzeczywistości rozszerzenie ubezpieczenia turystycznego. W głównej mierze zakres niniejszej polisy stanowią ubezpieczenia: kosztów leczenia, następstw nieszczęśliwych wypadków oraz odpowiedzialności cywilnej wobec osób trzecich (dokładny opis powyższych zagadnień znajdą państwo w naszym poprzednim artykule 2) o ubezpieczeniach turystycznych).

Jednym z pryncypiów przyświecających ubezpieczeniu pracy za granicą jest pokrywanie kosztów niegwarantowanych przez Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego! Należy także pamiętać, iż prawo do korzystania z karty EKUZ przysługuje jedynie osobą podlegającym ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce.

Jeśli są państwo zainteresowani niniejszą ofertą, zapraszamy do naszej multi agencji ubezpieczeniowej: AMA Consulting, by tam w przyjaznej atmosferze, korzystając z fachowej pomocy doświadczonych specjalistów, uzyskać dodatkowe informacje, a następnie skomponować odpowiednią polisę.

AMA Consulting sp. z o.o.

ul. Cypryjska 2G, 02-761 Warszawa

Tel.: 22 742 10 75, tel./fax: 22 742 10 70

www.amaconsulting.pl

 

Teksty źródłowe:

  1. https://www.money.pl/gospodarka/raporty/artykul/emigracja-zarobkowa-polakow-zobacz-gdzie,249,0,1705977.html
  2. http://imokotow.pl/artykul/wazne-dla-wyjezdzajacych/109782

Miejsce zdarzenia mapa Mokotów Warszawa


ubezpieczenie pracy za granicą – już teraz w zasięgu twojej ręki - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się