:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  23°C bezchmurnie

Posiadasz drona cywilnego? Ubezpiecz się!

Wedle międzynarodowych statystyk, liczba posiadaczy dronów sportowych tj. bezzałogowych statków powietrznych, nieprzekraczających 5 kg wagi startowej, rośnie z roku na rok*. 

Popyt ten rośnie za sprawą coraz to korzystniejszych cen za sprzęt oraz postępowi technologicznemu, który dokonuje się na naszych oczach, z dnia na dzień. Smithowska „invisible hand of the market” nie pozostaje dłużna. Na obecną chwilę, firmy ścigają się w produkcji najrozmaitszych dronów cywilnych. Na rynku przodują takie firmy jak: DJI**, GoPro, YUNEEC.

Powyżsi gracze konkurują między innymi w kategorii: jakości rejestrowanych materiałów. Próbkę możliwości dronów cywilnych mogą Państwo doświadczyć na załączonym wyżej filmie autorstwa Maksa Trzeciaka. Na jego kanale YouTube znajdą Państwo znacznie więcej artystycznej twórczości video.  

Jednakże jak to w życiu bywa, zawsze jest jakieś „ale”! Drony to stosunkowo wypadkowe urządzenia. Nie zawsze jesteśmy w stanie je okiełznać np. ze względu na warunki pogodowe lub nieplanowane przeszkody. Dlatego też, pamiętajmy o ich ubezpieczeniu! Posiadacze dronów, które nie przekraczają 5 kg wagi startowej, są w bardzo komfortowej sytuacji. Mogą oni dosłownie od ręki, wykupić polisę zawierającą między innymi: OC (na wypadek wyrządzenia osobie trzeciej krzywdy lub straty) oraz Ubezpieczenie Sprzętu Sportowego (na wypadek uszkodzenia naszego drona).

Jeśli są państwo zainteresowani niniejszym ubezpieczeniem, zapraszamy do naszej multi agencji ubezpieczeniowej: AMA Consulting, by tam w przyjaznej atmosferze, korzystając z fachowej pomocy doświadczonych specjalistów skomponować odpowiednią polisę.

AMA Consulting sp. z o.o.

ul. Cypryjska 2G, 02-761 Warszawa

Tel.: 22 742 10 75, tel./fax: 22 742 10 70

www.amaconsulting.pl

 

Teksty źródłowe:

* http://expandedramblings.com/index.php/drone-statistics/

** https://www.recode.net/2017/4/14/14690576/drone-market-share-growth-charts-dji-forecast

Miejsce zdarzenia mapa Mokotów Warszawa


Posiadasz drona cywilnego? Ubezpiecz się! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się