:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C pochmurno z przejaśnieniami

Ubezpiecz swoje sprzęty wodne!

OC i AC, Ubezpiecz swoje sprzęty wodne! - zdjęcie, fotografia

Zadbaj o siebie i swoich bliskich, ubezpiecz swoje sprzęty wodne: kajaki, łodzie, deski surfingowe, skutery wodne itp..

Lato w pełni! Wśród nas mamy zapewne wielu amatorów sportów wodnych. W związku z tym chcielibyśmy przypomnieć wam o bezpieczeństwie waszym i waszych bliskich. 

Między innymi dzięki niewątpliwie bogatej działalności lodowców i lądolodów na terenie Polski, możemy cieszyć się wspaniałymi zbiornikami wodnymi, przystosowanymi do uprawiania większości sportów wodnych. Tak naprawdę każdy ma szansę znaleźć coś dla siebie!

Uprawianie sportów wodnych to niewątpliwie fantastyczna przygoda, nie tylko dla "starych wilków morskich". Są wśród nas także początkujący, którzy w swoich predykcjach mogą, pominąć istotną kwestię zaistnienia nieszczęśliwych wypadków na wodzie. 

Z pomocą, przychodzimy my: AMA Consulting! Z wielką przyjemnością pomożemy Państwu zabezpieczyć się przed niepożądanymi skutkami wypadków na wodzie. W ramach niniejszego ubezpieczenia możemy zapewnić państwo między innymi następujący ryzyka:

*NNW - odszkodowanie z powodu nieszczęśliwego wypadku wypłacane w momencie, gdy użytkownik sprzętu wodnego dozna uszczerbku na zdrowiu lub zginie;

*Ubezpieczenie rzeczy osobistych, które przechowywane na jachcie/sprzęcie wodnym, uległy zniszczeniu/uszkodzeniu

*OC użytkownika - ubezpieczenie wypłacane w razie wyrządzenia szkody obcej osobie (na zdrowiu lub mieniu)

*Casco jachtu - ubezpieczenie obejmuje między innymi: kolizję z inną jednostką pływającą, uderzenie o nabrzeże, pożar etc.

Jeśli są państwo zainteresowani niniejszym ubezpieczeniem, zapraszamy do naszej multi agencji ubezpieczeniowej: AMA Consulting, by tam w przyjaznej atmosferze, korzystając z fachowej pomocy doświadczonych specjalistów skomponować odpowiednią polisę.

AMA Consulting sp. z o.o.

ul. Cypryjska 2G, 02-761 Warszawa

Tel.: 22 742 10 75, tel./fax: 22 742 10 70

www.amaconsulting.pl

 

Ubezpiecz swoje sprzęty wodne! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się